| Damian_Adina_1993 a întrebat:

Am o prietena foarte activa si nu mai stim ce sa facem impreuna! ar trebui sa mentionez ca stam la tara, si eu si ea avem cam acelasi spirit de viata adica foarte activ! Puteti sa ne sugerati cateva activitati? Cea mai distractiva primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dodo1530 a răspuns:

Daca aveti vreun lac sau un rau pe acolo puteti merge sa inotai. Daca nu stati departe de oras puteti merge cu rolele pana acolo sau pe jos.
Faceti altceva decat sport... Ceva in bucatarie, chestii simple si dulciwinking
Construiti-va o casa in copac, daca aveti cum, in ce copac. Invatati un sport nou, cum ar fi betminton/tenis...
Altceva nu prea imi mai vine in minte...

Distractie placutabig grin!

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Flynn2001 a răspuns:

Mergeți cu bicicleta, faceți plimbari, alergati, mergeți in pădure dacă este vreouna pe acolo

| Damian_Adina_1993 explică (pentru Flynn2001):

Este o padure si de cate ori am fost acolo am si botezat pomi laughing
ea n-are bicicleta iar eu am pana la ea si stim totul pe dearostul in sat happy

| Flynn2001 a răspuns (pentru Damian_Adina_1993):

Cam cati ani aveți?

| Damian_Adina_1993 explică (pentru Flynn2001):

Eu am 13 ea are 12 dar nimeni nu e mai nebun ca noi

| Flynn2001 a răspuns (pentru Damian_Adina_1993):

Puneti muzica si dansati ca nebunele prin casa big grin

| Damian_Adina_1993 explică (pentru Flynn2001):

Asta e veche amice facem asta din clasa a 2-a

| Flynn2001 a răspuns (pentru Damian_Adina_1993):

Ok... :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru Damian_Adina_1993):

Costumati-va ca la circ si merge-ti prin sat urmarind diversi oameni cu pistoale cu apa.

| MariMaria166 a răspuns:

Daca este padure in zona puteti merge cu cortul si sa stati peste noapte. Faceti foc de tabara, spuneti povesti de groaza si alte chesti din astea >.< =D

| Damian_Adina_1993 explică (pentru MariMaria166):

Eu as vrea tare mult dar 1 nu avem cort si 2 ne mananca parinti rolling on the floor

| 123fgtedfxbgf a răspuns:

puteti sa va uitati in fiecare vineri la Doza de has sau alte chestii de ras pe youtobe

| RoxKnkK a răspuns (pentru 123fgtedfxbgf):

Si eu ma uit la doza de has big grin

| Damian_Adina_1993 explică (pentru 123fgtedfxbgf):

Noi ne uitam la filme de groaza si facem haz decat de genii suntem ca ne speriem de prostii dinalea