| anna1105 a întrebat:

am o problema. cand intru pe facebook imi cere sa confirm adresa de email si am intrat pe yahoo mail si nu imi apare nici un email trimis nici in imbox si nici in spam. ajutati-ma! funda!

3 răspunsuri:
| wekinzsianimale a răspuns:

E simplu sus in drepta scrie contul meu apesi si vezi poza ta cu tine si numele de utilizator apesi pe numele de utilizator si intri pe contul tau eu am invatat asta singura.si cand iti cere sa confirim adresa de email nu trebuie sa intri pe yahoomail, ci doar iti scrie email si la toti de pe cuntul tau o sa primiesca mail : ' vrei sa fii prieten cu mine pe facebook si nu accepta sau nu au cont o sa primeasca din luna in luna. Sper ca te-am ajutat.

| SexyGirl10 a răspuns:

Ai uitat sa specifici daca ai mai dat si la altcineva parola de la email. Daca da,inseamna ca acel cineva care a primit parola de la tine,a intrat in contul tau, a vizualizat email-ul l-a sters si daca a aparut in trash, l-a sters si de acolo.

| OVI_6159 a răspuns:

Probabil ai facut contul de facebook pe alt email