| Oanny a întrebat:

Am o problema cu calculatorul.Am windows xp si de la un timp cand incerc sa il deschid,dupa ce imi apar acele date, imi apare ca se incarca windows xp si cand trebuie sa apara acea imagine albastra de la sfarsit se face exranul negru si trebuie sa ii dau restart ca sa mearga.Am reinstalat ieri windows-ul dar tot am aceeasi problema.Virusi nu am si nu am avut nici inainte.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| lucianredy a răspuns:

Nici eu nu am patit asa ceva, poate sa fie monitoru, incearca sa-i dai o formatare la tot pc, si vezi daca iti mai face asa.

| fuzzer a răspuns:

Du-l la un expert in domeniu.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-am confruntat cu aceasta problema niciodata dar cred ca ai porobleme cu monitorul, ori windows-ul e defect, ce service pack ai la xp?

| georgeslick17 a răspuns:

Nu e bun windows-ul ai incercat sa instalezi un alt windows?