| StewartCassie a întrebat:

Am participat la diverse concursuri cu carti pe blog si... din pacate nu am castigat vreodata. Exista un element care m-ar putea ajuta sa castig? Sau trebuie sa am doar noroc? O fata a castigat la nenumarate concursuri, frumoasa biblioteca are acum laughing...

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Iti trebuie doar noroc. Sunt multi care participa la concursurile astea. Daca ai rabdare si vei participa la cat mai multe, in final vei castiga si tu ceva.

Succes, si o seara frumoasa!

| StewartCassie explică (pentru MasterOfDisaster):

Multumesc, da am vazut ca sunt multi... si am impresia ca uneori chiar nu e corect dar nu eu decid.

6 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Trebuie doar sa crezi in norocul tau, altceva nu poti face, doar sa participi la cat mai multe concursuri pentru a mari sansele.

| StewartCassie explică (pentru evenso):

Si daca nu am noroc?

| evenso a răspuns (pentru StewartCassie):

Incerci pana cand o sa ai.

| Dariusuu a răspuns:

Ai putea sa participi la concursul chiar de pe TPU.

Un tricou dragut nu cred ca iti lipseste.

Te pup.

| StewartCassie explică (pentru Dariusuu):

Nu multumesc... mie imi plac cartile big grin