| Stefan_Scantei_1997 a întrebat:

am si eu intrebare... nu mai pot sa aflu parola de la psp... si nu stiu cum sa o aflu ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Pai fiecare site are un program de aflare a parolei, asa ca intra acolo si daca iti pui gresit parola te va intreba daca ai uitat parola si te va ajuta de regula trebuie sa trimiti adresa de email si apoi ei iti vor trimite un link cu care sa iti modifici parola pe care ai uitat-o! Bafta si eu am patit-o si asa am recuperato!