| Diiiia a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare cat ar costa un biles dus intors Bacau-Bucuresti pentru elevei? Ca vrem sa mergem cu clasa si as vrea sa stiu...Vad eu la cine dau funtita

1 răspuns:
| mami a răspuns:

cu ce mijloc de transport
cu trenul - atunci acceseaa situl cfr calatori sigur au pagina web si tabel cu tarife
sau suna l informatzii si cere nr telefon de la gara de nord birou informatzii si aici primesti toate informatziile necesare
cu autocarul- suna la autogara sau la firma de transport de unde se inchiriaza autocarul si informeaza-te