| IlegalSmile a întrebat:

Buna TPU

am si eu o intrebare mai dificila laughing

Deci...am vrut sa'mi descarc lightmt2 si cand dau clik pe download imi zice "se deschide cu internet explorere, mozila... [alte programe]
L'am descarcat si iconita de la joc imi are in forma de "e" de la explorer adica internet explorer.

L'am intrebat pe creatorul serverului de ce imi apare asa si de ce nu imi intra in joc si mi-a spus sa'mi instalez 'driver' [nu prea stiu la ce s-a referit]

Am cautat CD'urile de la pc si am gasit "driver cd"

L'am instalat si tot nu merge sa intru in joc si cand il descarc iconita tot in forma de "e" imi apare straight face

Si nu numai la acest server la mai multe mi se intampla crying

Ce as putea sa fac?
Ce trebuie sa instalez sa mearga?

fundita ^^

1 răspuns:
| claudiuclaus123 a răspuns:

Probabil nu ai net framework si de aia incearca sa vezi