| Mirrruna a întrebat:

Am si eu o problema: cand vreau sa-mi las link-ul de la pagina de facebook intr-un comentariu de la o poza/album un al altei pagini pentru a primi publicitate nu imi apare si acea miniatura. Iar cand dau sa ostez, la inceput imi apare ca am postat, dar daca dau un refresh nu imi mai apare comentariu. Deci, ce trebuie sa fac ca sa imi apara si acea miniatura? Stiu ca intrebarea este cam ambigua, dar sper ca ati inteles la ce ma refer. Voi da funda raspunsului care ma ajuta cel mai mult. happy

2 răspunsuri:
| britney4kevin a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu... incearca dupa ce pui linkul sa lasi spariu si apoi o sa iti apara miniatura :*

| SalutBunaLarevedere a răspuns:

Trebuie sa dai pagina cat mai mult.Dar nu apare la comentariu, ci pe wall.