| qBawww a întrebat:

Am un anunt de facut. O pagina (de facebook) cu 2.423 like-uri si 54 la talking cauta admine sau admini. Stiu ca e mica la talking, insa poate creste. Adminii trebuie sa stie ce au de facut, adica sa aiba experienta. Sunt 2 posturi libere de content creator insa daca mai doreste cineva se poate rezolva. Sau daca nu doriti si stiti pe cineva care vrea si accepta numarul mic de talking va rog sa-i anuntati si la fel sa ma anuntati si pe mine. Cei care doresc sa ma caute la adresa aceasta de facebook https://www.facebook.com/larisa.enculescu
DAU FUNDA CELUI CARE VREA PRIMUL SAU CARE GASESTE DOUA PERSOANE CARE DORESC SA FIE ADMINE!

1 răspuns:
| Maciuceanu_Alexandru_1997 a răspuns:

Pot fi eu cu unu Iulian Dumitriu