| laurica1997 a întrebat:

am un cont pe howrse si mi-l au suspendat.il mai primesc inapoi sau este sters? dau funditza!

Răspuns Câştigător
| DanJr993 a răspuns:

E ca si sterswinking la fel mi s-a intamplat si mie. stiu din propria experientawinking

10 răspunsuri:
| Darcos a răspuns:

Salut!

A suspenda inseamna a bloca pentru un timp in cam toate jocurile si site-urile=>Deci inseamna ca iti vei primi contul
Cand spune ca ti-a banat contul atunci ti-l sterge...

Bye

| DanJr993 a răspuns (pentru Darcos):

Nu e adevarat. eu am avut cont p howrse si mi l-a suspendat si dupa un timp imi zicea ca contul nu exista...

| Darcos a răspuns (pentru DanJr993):

Am zis ca in majoritatea jocurilor si site-urilor...NU am zis INTOTDEAUNA

| AllyAlly2a a răspuns:

Nu il mai poti primi. sad

| 13524 a răspuns:

Imi pare rau dar nu o sa il mai primesti pentru ca ti lau sters. Asa mi s-a intamplat si mi-e. sad

| Haney a răspuns:

Nuuu.il primesti inapoi peste 2 luni si depinde.cineva tea blocat sau ai ramas co 0 puncte karma?

| Kissurose a răspuns:

Cred ca ai facut ceva rau si ti lau suspendat.Nu il vei mai primi inapoi! Fuuuuuuunda?