| Horhe a întrebat:

Am un telefon Samsung GT-S5560i si as vrea sa stiu daca se poate sa dezactivez blitul?

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

Nu ai o optiune Flash pe acolo? Nu am modelul de telefon, si nu stiu interfata aparatului foto

1 răspuns:
| Andrei_Blejusca_1997 a răspuns:

Daca nu stii nu mai da raspunsuri doar ca sa te alfi in treaba.Deci intri pe camera foto si sus in dreapta ai semnul unui fulger ala e blitul dai click pe el si il dezactivezi, daca nu stii sa ajungi pana acolo in stanga tot la camera foto ai o sageata, apesi pe ea si iti apar optiunile