| lmk a întrebat:

Am urgent nevoie ajutor. Acum cateva luni mi.am uitat parola de la contul meu de Facebook, si azi e ziua mea.Mi.ar placea sa pot raspunde comentariilor sa pot posta din nou,dar nu mai am acces la numarul acela de telefon,si pe atunci nu aveam un email. Pe acel cont,acel profil aveam tot ce voiam,prieteni, cateva comentarii, like.uri si imi doresc sa il pot recupera. Exista vreo posibilitate? Nu vreau alt cont

1 răspuns:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Da,cu un cod de confirmare pe telefon! Intrii in dreptul parolei la "Ai uitat contul"? Si bagi numarul tau de telofon de pe Facebook