| Valeria103 a întrebat:

Am vrut sa merg săptămână viitoare la Maramureș la Vișeu de sus la o pensiune... Dar ași vrea sa îmi spuneți și alte zone de munte unde as putea merge cu un peisaj frumos.
Și dacă știți și un loc de cazare cun mic dejun inclus.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am fost aici, este minunat!
Pensiunea Aurora, pe Valea Ariesului. O zona de munte fantastica, unde poti vizita Pestera ursilor si multe altele imprejur, dar peisajul, oamenii si mancarea, sunt formidabile!
https://www.facebook.com/pensiunea.aurora

| mihai69 a răspuns:

Munții Apuseni.
King valley resort. Nu are legătură cu denumirea, e o pensiune obișnuită, dar cu oameni de nota 100.