| :*DyYa:*LoOl:* a întrebat:

Anul acesta termin clasa a VIII-a si am pregatit programul de final. Mai trebuie sa facem o poezie prin care sa caracterizam un coleg/colega. Am ales-o pe una dintre cele mai bune prietene si am facut o poezie de 6 versuri. Astazi cand am predat-o doamnei dirigine mi-a spus ca este buna, dar aceste 6 versuri ar trebui sa includa si ceva despre scoala ( adica cum invata la scoala, etc. ). Am nevoie doar de 2 versuri. Trebuie sa mentionez ca nu invata foarte bine si are note de mijloc ( 6, 7, mai mari nu ).
Ceva in gen "matematica nu-i place... " 2 versuri. M-ati putea ajuta?
fundita` :* la cel mai bun raspuns. wave

1 răspuns:
| diana0983 a răspuns:

Matematica nu-i place dar tot vine si o face smug