| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU.
As avea câteva întrebări legate de Untold 2018. Știu că a trecut prima faza din vânzarea de bilete sau ceva de genul, am aflat cam târziu, dar eu și încă 5 prieteni am vrea sa mergem așa că întrebările ar fi următoarele:
-Cat costa un abonament pentru cele 4 zile?
-Unde am putea sa stam? Este un campus cu corturi ceva sau la o pensiune? Și cam cat ar costa asta?
-Pe lângă toate aceste costuri câți bani ar trebui sa am la mine?
-Cand voi putea sa îmi iau bilet și dacă trebuie sa mă înregistrez?
Sper sa primesc cat mai multe raspunsuri, mulțumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Lorena1787 a răspuns:

Costa 550 cele 4 zile + taxe, cu tot cu taxe te ajunge undeva la 600 sau poate 650, poti sa stai la o pensiune, daca faci sa zicem rezervare de prin ianuarie o sa gasesti preturi bune, bani de buzunar iti trebuie intai pentru mancare, deci te gandesti cam cand manaci, posibil mic dejun si pranz la ora 12, ca doar nu mananci la 4 si la 5 mergi sa sari in sus la Untold, o sa ti se faca rau, deci 4 mic dejunuri si 4 pranzuri, cam 200 de lei sa zicem pe mancare iar altii vreo 200-300 pentru ce mai doresti tu, eu de exemplu o sa imi iau cam 700 de cheltuiala, alte bilete inca nu stiu cand se pun in vanzare, probabil alte 15.000 prin decembrie sau ianuarie, ca sa te inregistrezi intra pe site si o sa iti spune ei tot ce trebuie sa faci. Distractie placuta la vara!