| ღჩօოჩօղყƙღ a întrebat:

As dori sa devin reprezentant Avon si vreau sa stiu daca trebuie sa platesc pentru aceasta.

10 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Citeste aici conditiile pe care trebuie sa le indeplinesti :
http://www.reprezentantavon.com/

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo despre reprezentat Avon aici http://avoncosmeticsiasi.blogspot.com/......-avon.html bafta!:*

| CatEyes28 a răspuns:

Nu trebuie.Decat daca vrei sa cumperi cataloagebig grin.winking

| Smilee4Mee a răspuns:

Nu trebuiewinkinglove struck

| micky19 a răspuns:

Buna daca mai doresti sa devi reprezentat Avon si esti din Bucuresti, te astept vineri, 12 ianuarie, la sediul Avon din piata Lahovari. Iti las si nr meu de telefon in caz ca doresti sa vi 0764.859.445

| stingaciuf a răspuns:

Buna nu trebuie sa platesti nimic. daca vrei sa te inscrii da-mi un beep pe nr. 0733.655.375 sau un mail pe stingaciuf@yahoo.com si te inscriu eu.Nu trebuie sa cumperi nici cataloage pentru ca iti dau eu la inscriere iar apoi se trimit in colet la primirea comenzii.Eu sunt Flori Lider Avon.Astept sa faci parte din echipa mea.O seara buna iti doresc. ps:ma poti suna la orice ora.

| gigibecali a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic...este complet gratuit... daca vrei sa vezi toate avantajele si sa te inscrii ca reprezentant Avon intra aici: http://www.avonmania.ro/avantaje-reprezentanti-avon.html

| domnikbyby a răspuns:

Buna nu este nimic de platit.totul e doar castig pentru tine.te astept pe mess sa discutam id: domnik62@yahoo.com. ce zici?

| domnikbyby a răspuns:

Nu trebuie platit nimk.Te astept pentru inscriere la id: domnik62.
vei avea doar de castigat.

| mariutza32 a răspuns:

Daca vrei sa fi rep avon rebuie sa platesty cataloagele la posta eu cand am fost plateam 2 lei pentru un catalog si alea imi ramaneau mie funda va rog