| Madda_3260 a întrebat:

As dori sa imi recomandati daca aveti placerea o pensiune undeva nu prea departe de Iasi la munte. As dori sa plec cu iubitul meu. As vrea o pensiune daca se poate cu sauna si sa fie in jurul meu si destule obiective si atractii turistice. Problema insa este destul de mare, noi nu avem masina si trebuie sa mergem cu trenul, avand in vedere aceasta am dori o pensiune undeva in centru. Multumesc frumos

Răspuns Câştigător
| Sayori a răspuns:

Nu e aproape de Iasi, nu are tot ce ai cerut, dar am fost acolo si pensiunea e perfecta. E la ALba Iulia si s enumeste Marylou. Te avertizez, pierzi multe si are destule obiective turistice in jur puppy dog eyes

| Madda_3260 explică (pentru Sayori):

Multumesc frumos pentru raspuns

| Sayori a răspuns (pentru Madda_3260):

N-ai pentru ce, si da stiu ca nu merit funda, dar imi place sa rapsund daca am informatii puppy dog eyes