| Mirrruna a întrebat:

As vrea sa downloadez un serial de pe internet care contine si subtitrarea. Stiti vre un program pentru asa ceva? Tot caut si nu gasesc programe decat pentru downloadat de pe YouTube. Va multumesc! Dau fundita! happy

3 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Intri pe vplay, unde sunt multe seriale subtitrate si le descarci folosind realplayer. Bafta!

| Latinmoon a răspuns:

Fi atenta tu de pe internet descarci vidoclipul serialului si ca sa-l vezi cu subtitrare trebuie sa-i lipesti tu una descarca BS Player, acest program este foarte bun si foloseste o multime de programe de subtitrariwinking.
Te va ajuta cu siguranta!winking big hug
Bafta! :* love struck

| Wyorel a răspuns:

Incearca sa le vezi cu nero show. time