| Lulupana1234 a întrebat:

Bună TPU,as vrea să fac apă lunii și voiam să vă intreb pe cei care știți cum se face,dacă e obligatoriu să pun recipientul cu apă la lumină lunii pline,acum nu e luna plină dar lumina ajunge la geamul meu, are acelaș efect sau nu funcționează?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prostii.

| Lulupana1234 explică (pentru darrio2007):

Părerea ta

| darrio2007 a răspuns (pentru Lulupana1234):

A avut vreun efect daca ai facut asta? Ca sa aflu si parerea ta.

| Lulupana1234 explică (pentru darrio2007):

Am încercat să o beau dar nimic, am folosit-o pe sigilii și astept sa se întâmple ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Nu functioneaza in realitate!
Asta sunt povesti pentru oameni naivi, care nu sunt adevarate.

| Lulupana1234 explică (pentru Violleta2022):

Am zis sa incerc, încercarea moarte nu are doar asa de curiozitate

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lulupana1234):

Sigur ca poti incerca tot ce auzi, dar nu te astepta si sa functioneze, pentru ca basmele si glumele pentru copii, raman doar basme.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Efectul este dat de credința ta în ritualul respectiv, așa funcționează.