| RoobeRttt a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi spuneti ce as putea face in wekeenduri pentru ca ma plictisesc foarte tare

2 răspunsuri:
| chupyka a răspuns:

Pai chestii normale:iesi la un film cu prietenii, in parc, la un bowling, biliard cevahappy sau daca vrei ceva mai neobisnuit iesi din orasul tau, asculta muzica, du'te la munte, la mare(chiar daca e vremea cum e, tot e fain) poti sa mergi intr'o excursie, seara intr'un club( nu stiu exact cati ani aibig grin) ..sau citeste o cartelaughing

| RoobeRttt explică:

In august implinesc 10 ani