| Oana_4131 a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva:nu mai pot sa ma uit la videoclipuri sau sa ascult muzica pe youtube imi scrie ceva de flash player ce sa fac?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca folosesti Mozilla Firefox ori Internet Explorer trebuie sa instalezi Adobe Flash Player, il gasesti pe site-ul oficial Adobe. Poti folosi Google Chrome, acesta are flash player incorporat. Numai bine!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Trebuie sa actualizezi flash playerul din pacate de aia nu iti merge

| Blagandrey a răspuns:

Salut! Trebuie sa descari Adobe player. Baftawinking

| Toshima a răspuns:

Trebuie sa descarci si sa instalezi ce iti zic astia.

| donic1 a răspuns:

Downloadezi de pe www.google.ro flashplayer.e free e simplu il instalezi si gata :) succes

| Kodokuna a răspuns:

Incearca intai sa inchizi fereastra de internet si intra din nou. Uneori se opreste din functionare daca se blocheaza calculatorul, poate asta e cauza.