| roxaa_5485 a întrebat:

as vrea sa ma pensez, mama nu stiu sigur daca ma lasa, am mai vb cu ea si nu stia sigur, dar o sa ma lase siguuurrlove struck
AM unde sa ma pensez, are mama o prietena care lucreaza la un salon.
Vreau sa stiu daca doare prima oara?
Si sad
Porfesoara de mate tot ne intreaba, daca ne pensam
cel putin a intrebat-o pe prietena mea care e mai slaba la invatatura daca se penseaza, a mai spus ca ea nu invata si vrea sa se pensezesad
Ce parere aveti?
Ofer funda!;; x

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Buna!
Eu cand m-am pensat prima oara a durut un pic la primele fire, dar dupa aceea nu am mai avut nimic, nu uita, sufera baba la frumusete.
In legatura cu profesoara ta de matematica...
Ea nu trebuie sa se bage in viata voastra personala.
Tu nu ai voie sa faci anumite lucruri la scoala, dar dupa ce pleci de acolo si esti acasa, ai voie sa faci ce iti permit parintii.
Succes!

| Oxanna a răspuns:

Pai in primul rand, nu inteelg care e treaba profei tale...
si in al doile rand, nu, nu doare deloc, adica cand iti smulge primele fire, te pisca putin, d ar apoi te boisnuiesti. la mineasa a fosthappy
succes!

| Angelsergiuboy a răspuns:

Primadata normal ca doare dar dupa aia te obisnuiesti si nu mai simiti nimic sau aproape nimic

| NICKSOOO a răspuns:

Sa te pensezi, poate fi ceva de moment. Peste putin timp s-ar putea sanu iti mai placa cum iti sta pensata. Adevarul este ca daca nici nu inveti bine profesorii se mai iaude tine. Acum depinde... chiar iti place sa fii pensata sau te influenteaza altceva/altcineva? oricum inainte de a o face mai consultati parintii. Fundabig grin

| stefania_2513 a răspuns:

Eu m-am pensat acum cateva zile.si era pentru prima data.Si chiar nu stiam cum sa ma fac.Pana la urma cand am vazut cum ca toate fetele se penseaza m-am gandit sa ma pensez si eu.si sincer nu sunt foarte multumita.Adica imi place doar ca nu pot sa spun ca iubesc cum imi sta...Si in legatura cu profa ta de mate.ai dreptate asa sunt unii =p~.da pana la urma nu e problema lor.pentru ca nu te pensezi pe banii lor sau nu te pensezi ca sa le placa lorwinking