| a1n2d3r4e5e6a7 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu niste statusuri frumoase Funda va multumesc

Răspuns Câştigător
| Crazyycoffedrop a răspuns:

Ce zici de "Nu te iubesc pentru cea ce esti ci pentru cea ce esti cand sunt cu tine" sau "Daca saruturile ar fi frunze ti-as da o padure, daca imbratisarile ar fi picaturi de apa ti-as da un ocean iar daca dragostea ta ar fi spatiul ti-as da o galaxie" sper sa iti placa.winking

2 răspunsuri:
| AndreisiMaicum a răspuns:

Viata e ca parul din cur, scurta si plina de ****.
sau
nu se stie ce se va intampla maine
nu plange azi, plangi maine
raul nu este ca binee

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa