| antonika25 a întrebat:

As vrea si eu o parere... Unde se merita mai mult sa merg? La Smile Aqua Park sau la Paradiusul Acvatic? Si la Paradis am bilet de reducere( intrarea e 30 de lei de persoana).

Răspuns Câştigător
| DragosFku a răspuns:

Depinde ce iti place mai mult, sunt destul de diferite. La Smile aqua are mai multe topogane

3 răspunsuri:
| Tătar_George_1994 a răspuns:

Du-te la paradisul acvatic daca ai reducere. Acuma sigur tu hotarasti unde vrei sa mergi. Funda PLS?

| adycash a răspuns:

La aqua e mai distractiv dar na e alegerea ta happy

| AdwUnder a răspuns:

Sincer..Eu am fost la Paradisul Acvativ, si mi-a lasat o impresie foarte buna.PAREREA MEA(Funda te rog)