| GoldEvil3 a întrebat:

ati vazut ca atunci cand vrei sa intri pe facebook unde scrie "email" este o lista cu emailurile care au mai fost bagate anterior.cum as putea sa sterg acele emailuri din lista de la "email"?

4 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cred că nu mai apare dacă ștergi istoricul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce browser ai? descarci Ccleaner, il instalezi, iar in categoria Aplicatii o sa apara si browser-ele pe care le ai instalate, si bifezi internet cache si cockies, apoi dai in dreapta jos pe Ruleaza Ccleaner. uite link : http://download.cnet.com/......15544.html

| Eugen1234 a răspuns:

Pai daca folosesti chrome procedezi asa:
1big grinai clik 2 pe sageata "Inapoi" din stanga sus
2:Apesi "Afisati intregul istoric"
3:Apesi butonul "Stergeti toate datele de navighare"
4:Bifezi doar optiunea a 6-a si gata!

Răspuns utilizator avertizat