| fetesingure a întrebat:

avand in vedere ca este vara as dori sa citesc cateva reviste in timp ce calatoresc. Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| ღdeeღ a răspuns:

Eu prefer cartile happy dar citesc totusi si reviste happy OK! Magazine, Vouge si mai imi place Coolgirl pentru ca are teste in ea happy decizia iti apartine happy bafta :*

2 răspunsuri:
| AndraSt a răspuns:

Uite cateva reviste! Terra Magazin cu imagini 3D(7 lei), Revista Bravo fara carte (2lei),In galop, Femeia pe luna iulie +palarie de soare (11 lei), Maire Claire pe iulie+sampon Nivea pentru par Vopsit(12 lei), o revista cu rebusuri, Click pentru femei (3 lei parca). Alege ce vrei hotararea ta.

| 1000bodies a răspuns:

Poti sa-ti iei revista Bravo unde primesti si o carte. Costa 11 lei. Libertatea pentru femei. CoolGirl.