| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Azi, mama mi-a spus ca a auzit de la o persoana ca a vazut cum cineva s-a legat de mine (a ras de mine) intr-un parc. Faza e ca nu e adevarat lucrul asta, mi se pare cea mai mare aberatie pe care am putut s-o aud.Mama stie foarte bine ca nu imi place ca cineva sa faca lucruri de genul,insa e foarte sigura de ceea ce a auzit. M-a enervat la culme pentru ca intr-un fel m-a amenintat : daca mai aud vreodata asa ceva nu mai ai voie afara, si sper sa nu afle si taica-tu ca stii ca nu ii plac lucrurile asteastraight face. Am ramas tablou. E dusa la extrem faza asta...si nu inteleg cine a putut inventa lucrul asta. Normal ca sunt suparata si pe mama pentru ca se ia dupa gura lumii si pe mine nu ma crede,desi ar trebui sa aiba incredere in mine,ca-s copilul ei. Vi s-au intamplat astfel de lucruri?straight face
Nu stiu cum sa reactionez, am un sac de nervi si nu pot sa uit.Ma simt prost pentru ca stiu ca nu-i adevarat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mi s-a intamplat. Cred ca la toti li s-a intamplat. Nu poate fi altcineva decat niste barfitori si niste colegi care nu te prea inghit, crezand ei ca tu esti mai buna decat ai. Vorbeste cu mama ta si spune-i : '' Tu ii crezi pe straini sau pe propiul copil? ''

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Decat ei * scuze.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru anonim_4396):

I-am spus asta si aseara. Ma deranjeaza fapta in sine insa mai tare ma deranjeaza ca nu ma crede pe mine. Lumea asta este foooarte proasta.Au ajuns sa spuna cele mai mari prostii. Cum naiba a putut sa mearga la mama sa ii spuna: Am vazut ca unul radea de fata ta!
Nu imi place sa fie suparata pe mine si azi s-a vazut clar ca e suparata.
Multumesc frumos pentru raspuns!

| anonim_4396 a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Pana la urma o sa-i treaca...
chiar nu stiu ce sa zic.
Pentru nimic big grin

5 răspunsuri:
| Fluture a răspuns:

Da, mi s-a intamplat si mie. Acum pune-te in locul ei si gandeste-te cum ai reactiona tu daca ai auzi asa ceva despre copilul tau. Te-ai putea gandi la orice si ti-ai face in cap zeci de scenarii. Mai las-o putin sa se calmeze si explica-i maine cum sta treaba. Face asa pentru binele tau. Uneori pe parinti ii depasesc unele situatii.

| PamfleticaTotHellenne explică (pentru Fluture):

Da,stiu,dar sunt propriul copil.Pe cine crede, pe aia sau pe mine? Si nu m-ar fi deranjat atat de tare daca era adevarat.