| Papadopolina a întrebat:

Azi mi-am activat netul pe mobil am un Samsung GT-C3300K am facut toate setarile tot dar cand incerc sa intru imi apare„Request failed"! Ce ar trebui sa fac?

multumesc anticipatkiss

4 răspunsuri:
| krysstal a răspuns:

Daca esti pe Orange intra pe orange.ro, itra la setari automate si de acolo te descurci, dai nr tau de tel si apoi iti vor veni mesaje cu ce setari vrei pentru telu tau

| Papadopolina explică (pentru krysstal):

Am facut si asta si tot imi apare!

| krysstal a răspuns (pentru Papadopolina):

Inseamna ca cei de l Orange nu au setari de internet pentru modelul tau de telefon. Poti incerca pe alta retea.

| Papadopolina explică (pentru krysstal):

Multumesc oricum s-a rezolvat!kiss