| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa dus-intors cu avionul pana in Mexic?
Si inca o intrebare. Exista cumva vreo firma de vacante\calatorii...cu concursuri unde poti castiga o vacanta in alta tara cum ar fi de exemplu (Mexic,Spania, Italia etc.)dar care sa iti plateasca si drumul pana acolo si mancarea si hotelul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bucuresti - Ciudad de Mexico - bilete de avion intre 5500 lei si 19.200 lei.

Bucuresti - Roma - 325 lei cu WizzAir pana la 1300 lei

Bucuresti- Madrid Spania - de la 580lei (cu Wizz) pana la 10.000 lei

Cazarea, mancarea si transportul local costa separat. Pentru asta trebuie sa contactezi o companie de calatorie sau vacanta care iti poate face un total in functie de ce fel de hotel doresti, daca doresti sa inchiriezi masina personala sau doresti sa calatoresti cu autocarul local.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De la 800 euro in sus, depinde in ce perioada iei biletele, ce companie aeriana preferi, cate escale, cu cat le iei inainte samd... exista zeci de site uri care iti permit sa cauti orice bilet de avion vrei tu