| Andreeeeee a întrebat:

Ce faceti de revelion? Eu stau acasa ca nu ma lasa nicaieri.sad

Răspuns Câştigător
| edyke a răspuns:

Stai linistitatongue, si eu stau acasa. Dar vin la mine 2 prietene si iubitumio! Sfat : Descarcati niste filme bune, de exemplu : the hangover 1 si 2, sau un horror bun : the children of corn tongue, si uita`te la ele. Nu fa din chestia asta o tragedie! Poti sa imi dai funita daca ti s`a parut de ajutor messajul happy! Cius!

10 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Eu ma plimb cu scuter-ul

| 13 a răspuns:

De ce sa stai acasa? Trebuie sa iesi, sa te imbeti si sa faci tote protiile povibile ca sa ai de ce rade pana pa revelionu care vinebig grin sau daca esti ca si mine imbeti pe altii si te razi de prostiile pe care le fac ei laughing Dar sincer e pacat sa stai acasa, macar cheama ceva prietenibig grin

| DanielBalan a răspuns:

Eu voi fi plecat la prieteni... Imi pare rau pentru situatia ta...

| lLexii a răspuns:

Mda. SI eu stau acasa! Pe Net( imvu) vorbesc cu prietenii care nu sunt de la mine` din BRASOV! Ehh` asta e! Poate anul viitor vin niste prieteni pe la mine! La un film ceva

| MisticJoker a răspuns:

Pai cu "oamenii mei"...petrecere,ruperelaughing,distractie...si normal mahmureala de dupa day dreaming.o sa fie grozav!

| dulcecorason a răspuns:

Eu ma duc la o prietena pentru o super party

| Andreeeeee explică (pentru dulcecorason):

Distractie placuta!happy

| nefewap a răspuns:

Si eu stau acasa...si socializez pe net...big grin

| stefanya96 a răspuns:

Ce crezi si eu stau akasica dar asta estelaughing

| CapreDiemTm a răspuns:

Eu am ajuns acum in Timisoara si ma duc in uniri pentru cei care vor sa vina de pe TPU contactati-ma.