| Anna17C a întrebat:

Ce film v-a impresionat cel mai mult si de ce?

7 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Primal fear
One flew over the cuckoo's nest
Se7en
Simplul fapt ca raul castiga in toate trei este ceva impresionant.Nu mai vezi acum filme in care raul sa castige.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Memento, The Usual Suspects şi The Prestige, care au fost geniale şi am reuşit să le rezolv misterul înainte de a fi elucidat la finalul filmului, şi Inception, care a reuşit să "măture pe jos" cu mintea mea.

Iar altele ar mai fi seria "Star Wars", trilogia "The Lorg of The Rings" şi cele două filme din seria "The Hobbit", Titanic, 12 Angry Men, Forrest Gump, The Pianist şi multe altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Băiatul cu pijamale în dungi" (e și carte)
Păi...ghici ce, filmul ăsta nu are happy end. Am plâns la el, iar eu nu mă înmoi la toate că... porcăriile. big grin

| an0therkid a răspuns:

None, toate sunt la fel, uneori e chiar naspa chestia asta ca te astepti sa castige raul si... ghici ce... happy end

| daηă a răspuns (pentru an0therkid):

În afară de Drag me to hell. Acolo mă așteptam la un happy ending, când dintr-o dată...

| DIVERGENT a răspuns:

A Walk To Remeber: Este un film extraordinar...

| Kinezuul a răspuns:

Buna intrebare sunt multe care m-au impresionat dar recent filmul care m-a impresionat a fost prision breack un serial foarte bun