| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea "Fortele raului absolut" de Kelly Armstrong? Este interesanta?

Răspuns Câştigător
| tequillaXd a răspuns:

Da,este super interesanta, dar finalul nu prea...In rest este una dintre cartile mele preferate.Merita citita!

4 răspunsuri:
| Bleed a răspuns:

"Fortele Raului Absolut" e o serie de carti. happy
Si da, mi-a placut foarte mult, mai ales ultimul volum "Rafuiala".
E o serie interesanta, cu multa actiune, suspans si o mica poveste de dragoste.
Daca n-ai citit-o, ti-o recomand, n-are cum sa nu-ti placa!

| DyAnnA2000 a răspuns (pentru Bleed):

Am citit doar prima carte...

| tequillaXd a răspuns:

Da,este captivanta.Suspansul este magic, dar finalul este prea aiurea. Oricum cred ca merita citita!

| AlexisAl a răspuns:

Fortele raului absolut e colectie de 3 carti: Invocarea, Revelatia, Rafuiala.Eu le-am citit si mi-au placut enorm ti le recomand cu mare caldura:*
P.S.incearca sa gasesti cartile mici cum le-o dat la bravo ca-s mai ieftine. Lectura placuta!