| qLoveSmileღ a întrebat:

Ce poti sa faci mai exact pe o tableta Apple? M`a pus cineva sa aleg dintre o tableta Apple sau laptop Vaio Pink. Inca nu m`am hotarat ce sa aleg..Pe o tableta poti sa te joci jocuri, sa scrii bine si sa asculti muzica? Sincer, nu vad care ar fi diferenta dintre o tableta si un laptop. M`am plictisit de laptop, ca am avut si eu laughing dar tableta n`am avut in viata mea big grin. In plus, eu vreau sa`mi iau tableta oriunde ma duc, se incarca repede sau nu trebuie s`o incarci deloc? Deci. ce ati alege daca ati fi in locul meu? Tableta vs laptop? >:

Dau funda. kiss

Răspuns Câştigător
| Maddiex3 a răspuns:

Alege tableta neaparat! :O

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Laptopul este foarte versatil, poti face ce vrei pe el. Tableta este undeva la jumatate din ce poate face un laptop. Da are sistem de operare, insemnand ca poti instala jocuri / viziona filme hd / streamuri online (youtube and stuff) / internet browsing. Este ca un laptop mai usor. Dar totodata toate astea le poti face si pe un smartphone. Decizia mea ar fi un laptop. Totusi, tu decizi nu eu. (Tabletele, la fel ca si bateriile, se incarca... da, nu foarte mult. Dar au o durata de viata mai lunga decat un laptop) Succes, si frumoase cadouriwinking.

| DeVise_Supradoza_1998 a răspuns:

Pai pe tableta poti sa te joci si sa faci ce vrei ( e la fel ca un calculator sau un laptop)+ca e muly mai usoara decat un laptotp si o poti lua oriunde vrei si se si incarca usor, dar trebuie sa o incarci(nu ii i-a prea mult pentru. asta).Eu as alege tableta pentru ca e mai usor de manevrat si de carat.Este doar parerea mea.Si apropo...super cadouri