| aandreutsaa a întrebat:

ce sa fac ca ma plictysesc.si nu am cu cine iesi pentru ca nimeni nu este pe mess si nu am pe ce sa sun.

Răspuns Câştigător
| angelRBD a răspuns:

Uita-te la un film, iesi la cumparaturi singura, citeste o carte, poti sa faci ordine in camera ta, asculta muzicaa, editeaza poze, vorbeste la telefon, probeaza-ti hainele din dulap si admirate in oglinda, ajutati parinti.
sper ca te-am ajutat.
funda plzX:X:X
PS:poti sa incerci sa scrii o poezie, sa desenezi.

4 răspunsuri:
| SantaAndrei a răspuns:

De unde esti?;;) :P

www.9gag.com

| aandreutsaa explică (pentru SantaAndrei):

Din oradea dc?

| SantaAndrei a răspuns (pentru aandreutsaa):

Ziceam si eu tongue daca erai mai aproape de mine ziceam sa vorbesti cu mine laughing

Ps: nu intra pe ce ti-a scris iTunes. Funda?

| iTunes a răspuns:

Intra pe www.roz8.com si nu te vei plictisi:). funda?:*