| Katherine20 a întrebat:

Ce statiune de pe litoral alegeti între Mamaia, Eforie Nord si Costinesti? Si de ce? kiss

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Vama Veche pentru ca Folk You

| AFR81 a răspuns:

Daca ai bani destui si doresti ceva cu adevarat frumos, atunci du-te la Mamaia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eforie. Nu fite, nu cluburi din care duduie muzica, plaja mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu aveam aceeasi dilema insa astazi m-am hotarat si saptamana viitoare merg in Eforie. De ce? Preturi acceptabile, e un loc linistit, plaja e frumoasa plus faleza superba. Am fost in anii trecuti si am fost incantata. E curatenie, oameni cu bun simt, foarte ok. Terase curate nu ai parte de incidente neplacute happy Vacanta placuta!

| Coquina5 a răspuns:

Clar Eforie.
nu e aglomeratie si e mai linistit.
in Mamaia si Costinesti e multa cocalareala si pitiponceala.

| Bogoros_Andrei_1999 a răspuns:

Mamaia pentru ca plajele sunt cu foarte putine alge si gasesti foare usor un hotel de 3 setele care sa nu fie plin mai ales ca aporoape de plaja este restaorantul cleopatra