| Irinadarian a întrebat:

ce trebuie sa faci ca voluntar la festivaluri (untold, neversea, etc.)? Cum esti recrutat?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La untold merg doar bùlangii si lezbianismu cauta si tu un festival hetero pe masura

| Adry05 a răspuns:

Depinde ce-ti alegi sa faci ca-s mai multe departamente si fiecare cu functiile lui. Posteaza ei cand au nevoie de voluntari, acu deja e tarziu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La Untold 2019 e târziu deja.
https://www.kissfm.ro/......ti-inscrie

| împreunăfacembine a răspuns:

Salut,

E cam tarziu la Untold iar Neversea a trecut deja si Electric Castle deja e in desfasurare din cate stiu.

Sunt mai multe departamente iar fiecare au subotiunile lor. De obicei, adica in mod normal anunta pe paginile lor oficiale cand au nevoie de voluntari.

Seară faină!

| Irinadarian explică:

Aolo stiu ca e tarziu, vreau doar sa-mi fac o idee despre voluntariatul la festivaluri