| cecilia123 a întrebat:

cine imi da si mie o pagina de facebook de 1.000 like? o sa o cresc eu, va rog.am mare nevoie. acesta este contul meu: https://www.facebook.com/barbarie.laura da-ti mesaj.

1 răspuns:
| SodaDancer a răspuns:

Realmente nu o să vă ofere nimeni o astfel de pagină de Facebook. Nu mai bine încercați să creeați dvs. una?
Găsiți o temă interesantă, un nume interesant, imagini interesante și distribuiți peste tot link.
Iar ca să vă asigurați succesul cumpărați like-uri și promovare.