| Emmma5566 a întrebat:

Cine imi poate da niste sfaturi pentru concertul lui ed sheeran de la Bucuresti. Nu am apucat sa imi iau inca bilete. Unde se sta si se vede cel mai bine?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe balcon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate adolescentele diperate. Daca venea Justin Bieber cred ca era cod rosu la salvare si SMURD din cauza ca erati toate lesinate. Cand am fost la Fortza Zu la Brasov si a fost Smiley, Doamne...toate copilele crizate "SMILEYYYY! Suntem aici, uite-neee". Nu mi-a dat dureri de cap muzica, cum mi-au dat adolescentele disperate.

| Emmma5566 explică (pentru anonim_4396):

Nu tin neaparat sa merg era doar o intrebare ce te alarmezi asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emmma5566):

Nu ma alarmez pentru ca nu sunt sirena.

| Emmma5566 explică (pentru anonim_4396):

Lasa fitele de printesa si revino ti la lumea normala. Vezi ca la glumele tale nici un prost nu rade

| MagicOneT a răspuns:

Nu cred ca se mai gasesc bilete laughing

| MagicOneT a răspuns (pentru MagicOneT):

Greseala mea, mai sunt la 300 si 400 de lei

https://www.eventim.ro/......mance.html