| Mysterious00 a întrebat:

cine imi zice si mie cum pot sa setez ca sa mi se salveze toate convorbirile de pe mess automat in pc? dupa ce am vorbit sa nu fie nevoie sa le salvez eu.sa se salveze automat.se poate?

1 răspuns:
| RalucaPuca a răspuns:

Da, se poate. Unde scrie" Messenger" sus, in stanga, dai pe el, pe urma alegi "Conversation History", iar ca sa-ti ramana toata conversatiile in PC, legi "Keep a history of my conversation." Porma "Apply" si "Ok." dupa. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy