| alice.twilight a întrebat:

cu ce program as putea transforma un videoclip intr-o imagine gif? Am incercat cu progamul acesta http://download.cnet.com/......79741.html dar mi-a dat eroare...mersi anticipat pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Un videoclip intreg nu-l poti convertii in format gif. Taiata o anumita parte din el da sau extrage anumite cadre pe care sa le salvezi in format gif.Cu irfanview extragi cadrele, cu PhotoScape generezi o imagine gif.

| alice.twilight explică (pentru Sihastrul):

Ma refeream la anumite secvente din videoclip...happy mersi pentru raspuns!