| anonim_4396 a întrebat:

Cum Confirm adresa de e-mail de pe facebook? ca cand deschid yahoo messenger nu am nici un e-mail!
Multumesc! PuPici :* :* :*

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Ai cautat si in "Spam"? E posibil sa se fi dus acolo, eventual poate nu ai scris adresa corecta de mail.

| LolaLollita a răspuns:

"ca cand"...

Of, saraca limba romana. Revenind la problema ta, intra pe mail si verifica atat in inbox, cat si in spam.

| charleslouboutin a răspuns:

Probabil ai scris adresa gresit, verifica si in inbox si in spam si daca tot nu il ai, intra pe facebook si ai optiune de resend.