| Piku a întrebat:

Cum pot sa fac filmulete. videoclipuri cu muzica si poze? Cu ce program? Sau sunt si online? multumesc anticipaT! fundita:-x

3 răspunsuri:
| AduMrr a răspuns:

Windows Movie Maker love struck e cell mai tare program big grin e ceva mai greut de umblat cu el thinking dar te descurci tu. O sa vezi ca o sa iti placa mult de tot :*:*. cauti tu pe net cum sa umblii cu el tongue. fundita? love struck

| gabbytzzzuu a răspuns:

Mai e si Photo Story 3 for Windows poti sa pui poze, sa scrii pe ele si sa le adaugi sunete big grin practic iese ca un filmulet cu poze big grin [vot? puppy dog eyes]