| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi mearga facebook? Tatal meu la blocat.Cum la >blocat? Va rog zicetiimi cum a facut asta dexemplu cand voiam sa intru pe facebook imi arata about blank tatal meu a facut ceva la blocat! Si la intrebarile voastre unde scrie facebook nu va pot raspunde.Cum pot sa deblochez facebookul? Funda + voturi.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti nebun!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vroiam doar sa stiu da ca poate sa imi dea cineva un sfat ca sa il deblochez.Nu sa scrieti o ora atata si sa va bateti joc ma rog nimanui nu o sa i dau funda nici unu nu este un sfat bun pentru mine. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu imi dai? esti prost sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraierule am 18 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la psihiatru acolo o sa iti gasesti oameni care seamana ca tine.

| PamPamPaaaam a răspuns:

Sunt de acord cu ceea ce ai scris happy tongue! Dar ai folosit prea multe cuvinte "filozofice" si nu cred ca va intelege ceva laughing rolling on the floor.

| aaadddyyy a răspuns:

Ce oameni nebuni.GOD :o :o :o

| AlexxaX a răspuns:

Omule, ti-e rau si n-ai ce face acasa?

| AlexxaX a răspuns:

Comentezi aiurea

| crimadela0000 a răspuns:

Daca ai internet explorer...intra in\internet options\security\tols..pe orma dai pe bulina aia rosie adica restricted sites...pe orma dai pe sites si scoti saitu blocat..adica facebook sau redtube etc. ce ti-a mai restrictionat taicatu laughing) bafta big grin