| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scrie pe mess cu aceias culoare mereu fara sa fac acele setarithinking Funa!happy

Răspuns Câştigător
| RazvanRzv a răspuns:

Messenger=>Preferinte=>Appearance
Funda?

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Messenger>privacy options>Appearence>a apoi dai la Change fonts & color

| Roxett a răspuns:

Te duci la Messenger --> Preferences -->Appearance --> Change Fonts &Colors... si in casuta care iti apare, jos ai Font Color si selectezi de acolo culoarea dorita.

| clau25 a răspuns:

Messenger-preferences-appearance-change fonts & colors...
sper ca te-am ajutat! funda?

| Lore9999 a răspuns:

1.Dai mai intai clik pe un prieten
2.Dai pe bara de unelte jos pe .T"
3.Dai pe pensula cu culori
4.Dai clik jos pe ,,Color Effetcs..."
5.Apoi dai clik jos la pagina langa scrisul ,,Use Alternate Always Effects"*bifeaza casetuta*
6.Dai clik pe ,,ok" in coltul paginii(jos)
Gata
Sper ca te-am ajutat!

| iliii03 a răspuns:

Ctrl + shift + p ------> appearance ----------> change fonts and colours.
acolo e.
dar vezi ca ramane asa doar pentru calculatorul tau.la celelalte

calculatoare trebuie sa faci din nou asta.

te roooog fundaaaaa

| byby_6933 a răspuns:

Dai la messenger->preferences->appearance->change fonts and colors si dupa aceea dai apply

| isit_1314 a răspuns:

Dai sus la "messenger", apoi "Preferences" si iti apare o fereastra "Yahoo! Messenger preferences", selectezi "Appearance" din lista din partea stanga, iar in dreapta o sa iti apara setarile pentru Font and colors. Iti alegi de acolo ce iti place si dupa ce ai terminat dai OK jos. Bafta!