| CrazyGirl_4575 a întrebat:

big grin maine la ora de biologie crying nici nu pot sa zic dar in fine;( deci maine la ora de biologie vom diseca hamsteri chinezi (adica de aia mititei) si o sa ne dea nota iar eu pur si simplu nu pot sa il omor sad imi este super greu sa omor o finta asa mica si simpatica va rog spuneti-mi ce sa fac, sa il disec ca sa iau 10 sau sa nu il omor si sa iau un 3? va rog spuneti-mi voi incerca sa il disec daca ar trebui dar imi este super greu crying nu as putea sa o fac dar spuntimi parerea vostra sa o fac sau nu? conteaza fff mult multumesc anticipat dau funda; x byee

12 răspunsuri:
| Kiyy a răspuns:

Pai si mie imi este mila de ei :-s adica nu pot sa omor ceva atat de dragut si mic. Eu zic sa nu o faci thinking Da poate ti'l da deza mort si trebuie doar sa il tai thinking

| Lora a răspuns:

Ohhhhhhhhhh ingrozitor n-as face- si din mila, si de greata, chiar daca as lua 3, o voi indrepta invatand o lectie si gata.

| Lora a răspuns:

Sau mai bine chiulesti la ora aia

| Pedala a răspuns:

Nu iti aduce nimeni animal viu. Il vei primi mort. O sa fie floare la ureche, nu mai ai cum sa ii faci rau, o sa-l doara-n pwula.happy
Spor

| myxolaryy a răspuns:

Mai bine nu omora o viata pentru doar o nota poti sa iti schimbi nota si so refaci in zece dar o viata nu o poti reface sa stii nu omora si aspunele asa si colegilor si profesoruilui ai inteles funda?

| CrazyGirl_4575 explică:

Nu o sa ni-l dea mort happy pentru ca la nicio clasa nu la dat mort

| Bishop a răspuns:

Chiuleste ma. Nu mori pentru o absenta.
Sau daca vrei stai si nu faci nimic si iei 3, o indrepti tu mai incolo.
Dar mai bine chiuleste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si cand sa il omori iti scapa din gresela ups

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nare cum sa-ti dea un hamster viu e imposibil asa ca linitestete ti-l da mor

| moriordie a răspuns:

SUUPEEER, si eu vreau, daca is morti deja, ca daca is vii mi mila de ei...

| bxxt a răspuns:

Poftim? parca este ilegala acum disecarea. mie asa mi-a spus doamna de bio, oricum la noi in scoala nu se fac disecari...eu as lua trei, nici nu m-ar interesa, pot sa raman si corijenta...sincer m-as gandi toata viata ca am ucis un suflet nevinovat. fa cum vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e o gluma/informatie falsa. In caz ca nu, ar trebui mai degraba anuntata directia pentru protectia animalelor.