| Debby2409 a întrebat:

Da-ti-mi va rog niste idei de farse sa le fac prietenilor! Vreau ceva original, ca ei sa nu se astepte la una ca ast! Cele mai originale vor primii Funda si vot!

4 răspunsuri:
| FlooPp a răspuns:

1.Daca fumeaza dale o tigara cu varfuri de chibrituri in ea astfel cand vor aprinde tigara aceasta va lua foc.
2.Ia-le pastele din pixuri si lasa pixurile goala astfel nu vor mai avea cu ce sa scrie.
3. Punele ceva lichid pe scaun ex:Suc, apa.
Bafta!

| FlooPp a răspuns (pentru FlooPp):

Am uitat sa iti zic. Fale o farsa la telefon.

| KenVyQ a răspuns:

Pai draga, daca esti o fana a farselor originale iti propun sa ii inviti pe prietenii tai la un cinema.Vezi sa fie un film de groaza, dupa care va trebui sa ai un complice si o victima.Va trebui ca complicele sa scoata niste sunete ciudate, dupa care sa strige numele unui prieten mai sensibil si fricos.Asa se va speria cu siguranta. Funda?