| trabardie a întrebat:

daca imi fac rezervare la atlassib cu o luna inainte, trebuie sa platesc un avans?

Răspuns Câştigător
| selef a răspuns:

Nu, se poate plati tot la autocar.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu este adevarat faptul ca se poate plati doar la autocar! Pentru ca daca te duci direct la autocar, risti sa te duci inapoi de unde ai venit si sa ramai cu buza umflata si talpile de la pantofi rupte, asta daca nu ai mult de mers inapoi catre casa in situatia in care ai o casa si ai unde sa te intorci, dupa care sa revii cu un alt telefon (alti bani, alte distractii). Prietene ai unsprezece mii de variante de plata pe internet pentru biletul Atlassib sau sa platesti avansul minim de 10% din valoarea biletului. Exemplu:valoare bilet 100 euro din care achiti 10 euro taxa in momentul efectuarii rezervarii (iti asigura loc in autocar) si mai platesti la autocar diferenta de 90 de euro la data si ora imbarcarii -total 100 euro...asa ca iti recomand sa platesti taxa de rezervare de 10 % din valoarea biletului avand locul asigurat in autocar (din propria experienta va recomand operatorii de la office.atlassib@gmail.com sau id messenger office.atlassib@yahoo.com.Sunt foarte amabili si iti ofera absolut toate informatiile de care ai nevoie.La ei platesti cu cardul 10% din valoarea biletului, iti trimit rezervarea prin e mail, dupa care la autocar, la ora si data imbarcarii achiti diferenta.Succes!