| anonim_4396 a întrebat:

TPU! De curand am inceput sa citesc seria "Jurnalele Vampirilor" de L. J. Smith online, dar am imprumutat si volumele 5 si 6 de al Biblioteca Judeteana (doar pe astea le mai avea, sunt niste carti foarte cautate) si am observat ca online numarul paginilor este mai mic decat al cartior originale. Imi puteti spune care este numarul adevarat al paginilor de la TOATE 8 volume? Vreau raspunsul cat mai repede posibil. Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| PRoMeTHeUM a răspuns:

Http://www.bookiseala.ro/......16130.html
Aici le gasesti. Majoritatea au 288 pagini

2 răspunsuri:
| PRoMeTHeUM a răspuns:

Te referi la Jurnalele lui Stefan sau Vampire Diaries U.S

| DrakRainbow01 a răspuns (pentru PRoMeTHeUM):

Nu sunt Jurnalele lui Stefan. Pe ele scrie doar "Jurnalele Vampirilor Intoarcerea: Caderea noptii/ Suflete-Umbra" si pe coperta sunt actorii ce joaca in serial.