| Teutza98 a întrebat:

De la o vreme cand intru pe Facebook imi cere numarul de telefon si nu ma lasa sa intru! Daca stiti ce trebuie sa fac pentru a nu-mi mai aparea spuneti-mi va rooog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti sunt cerute pentru siguranta contului tau pe facebook. poti introduce numarul de telefon, si la setari in cont dai sa nu iti fie vizibil(nr de tel.). Si mie imi cere nr de tel dar nu ca=am dat.Am undeva in dreapta sus `home` si ma duce pe prima pagina a profilului meu

1 răspuns:
| cυρcαкє a răspuns:

Nu stiu... Dar este alt site fain si mai bun de 10 ori decat Facebook, Twitter. E mai fain si ti-l recomand sa-l incerci.winking

Pa-pa!