| Vio199 a întrebat:

Buna TPU de pe clasa a 4a nu am mai fost intr-o excursie, dirigu e foarte zgarcit cand vine vorba de bani si foarte copil cand vine vorba de responsabilitati, asa ca trebuie sa ne orcanizam singuri excursia de clasa a 8a.Am nevoie de link-uri cu locuri de vizitat pentru cel putin 3 zile si sa fie si ieftin dar... cam cum ati vrea si voi o excursie cat de cat frumoasa cu colegii vostrii.Ma puteti ajuta? big grin FUNDAAAAkiss

Răspuns Câştigător
| Lavinia218 a răspuns:

Http://www.infoturism.ro/circuite/romania/ aici poti gasi oferte pentru excursii, tabere si are si preturile afisate. insa cel mai bine ar fi sa mergi cu un parinte la o agentie sa ceri mai multe oferte pentru excursii scolare :)! Sper ca am fost de ajutor!

| Vio199 explică (pentru Lavinia218):

Mersi:* ti-as da funda da nu imi arata imaginea aia sa iti dau
sry

1 răspuns: